Uznesenie Krajského súdu Bratislava sp. zn. 2Cob/82/2012 z 28. 1. 2013 Citácia: uznesenie Krajského súdu Bratislava z 28. januára 2013, sp. zn. 2Cob/82/2012, ECLI:SK:KSBA:2013:1209205910.1 Krajský súd Bratislava | 2Cob/82/2012 | ECLI:SK:KSBA:2013:1209205910.1 | 2013-01-28 | Uznesenie Oblasť práva: Obchodné právo – Obchodné záväzkové vzťahy Citované ustanovenia: § 218 ods. 1 písm. h) OSP, OSP Zdroj: https://obcan.justice.sk/content/public/item/af2be016-7119-4933-8edb-aaebcc18f5f8 Odkaz: https://www.kauzis.sk/judikatura/r/ECLI:SK:KSBA:2013:1209205910.1 Súd: Krajský súd Bratislava
Spisová značka: 2Cob/82/2012
Identifikačné číslo súdneho spisu: 1209205910
Dátum vydania rozhodnutia: 29. 01. 2013
Meno a priezvisko sudcu, VSÚ: JUDr. Zita Ilčíková
ECLI: ECLI:SK:KSBA:2013:1209205910.1

Uznesenie
Krajský súd v Bratislave v právnej veci navrhovateľa: AUTOGRAND, a.s., Vajnorská 167, Bratislava,
IČO: 34 109 986, zast.: AK Mišík, s.r.o., Prievozská 4/B, Bratislava, IČO: 36 862 746, proti odporcovi:
BLAŽO & DOHŇANSKÝ, s.r.o., Exnárova 13, Bratislava, IČO: 35 847 883, zast.: Mgr. Martinom
Dohňanským, AK, Exnárova 13, Bratislava, o zaplatenie 551,25 Eur s príslušenstvom, o odvolaní
navrhovateľa proti rozsudku Okresného súdu Bratislava II č.k. 22Cb/243/2009-104 zo dňa 19.10.2011
takto

r o z h o d o l :

Odvolanie navrhovateľa sa o d m i e t a.

Odporcovi sa trovy odvolacieho konania nepriznávajú.

o d ô v o d n e n i e :

Napadnutým rozhodnutím súd prvého stupňa zamietol žalobu.

Proti tomuto rozhodnutiu podal odvolanie navrhovateľ.

Podľa § 204 ods. 1 veta prvá, odvolanie sa podáva do 15 dní od doručenia rozhodnutia na súde, proti
rozhodnutiu ktorého smeruje.

Zo spisového materiálu odvolací súd zistil, že navrhovateľ podal odvolanie dňa 12.12.2011, pričom
rozhodnutie súdu prvého stupňa mu bolo doručené dňa 25.11.2011. Zákonom stanovená lehota na
podanie odvolania navrhovateľovi uplynula dňa 10.12.2012.

Podľa § 218 ods. 1 písm. a) O.s.p., odvolací súd odvolanie odmietne, ktoré bolo podané oneskorene.

Odvolací súd preto odvolanie navrhovateľa odmietol.

Odporcovi trovy odvolacieho konania nepriznal, lebo mu žiadne nevznikli.

Poučenie:

Proti tomuto uzneseniu odvolanie nie je prípustné.